KADRA

O NAS

Kadra jest jednym z najsilniejszych atutów naszej oferty.

Opiekunowie, oprócz wymaganych powszechnie uprawnień wychowawcy kolonijnego, to osoby, które przez cały rok szkolny pracują z Dziećmi jako trenerzy Akademii Nauki prowadząc zajęcia kursów „Mądre Dziecko”.

Są to psycholodzy lub pedagodzy, którzy poza wykształceniem akademickim otrzymali gruntowną wiedzę w dziedzinie najnowszych osiągnięć psychologii rozwojowej Dziecka. A co najważniejsze mają olbrzymie doświadczenie w codziennych kontaktach i pracy z Dziećmi i ich rodzicami.

Galaktyczna Akademia jest młodszą siostrą Akademii Nauki.

Organizujemy kolonie już od 2003 roku.

W tym czasie w koloniach wzięło już udział około 3.500 dzieci.

Wielu kolonistów jeździ na kolnie z nami przez kilka lat z rzędu. Imprezy turystyczne przygotowujemy z największą dbałością i rzetelnością.

Opinie zadowolonych dzieci i rodziców, to dla nas wspaniałe wynagrodzenie za naszą pracę i jednocześnie dowód na to, że to co robimy, robimy dobrze!

OPINIE KLIENTÓW

„BARDZO serdecznie dziękujemy za wspaniały wyjazd do Łeby, za świetną opiekę i Kadrę, która z wielkim zaangażowaniem organizowała dzieciom czas i pomagała zapomnieć o smuteczkach… Pan Wojtek bardzo odpowiedzialnie traktował swoich kolonistów, a mi dał poczucie, że dzieci są w dobrych rękach. Dla mnie bezcenny był telefon od Pana Wojtka, który chciał wiedzieć więcej o moich dzieciach, aby jak najlepiej pomóc im w trudnych chwilach. To był dopiero drugi dłuższy wyjazd Ignasia bez rodziców i mocno przeżywał rozstanie. Dzielnie wytrzymał do końca i wrócił dumny z czarodziejskim talizmanem na szyi:-) Antkowi bardzo podobała się organizacja czasu i rodzaj zajęć. Dzieci wróciły uśmiechnięte, pełne dobrych wspomnień i informacją, że jadą za rok, a to chyba najlepsza ocena:-))

Mama Ignasia i Antka”

„Bardzo dziękuję za kolejny udany wyjazd. Mikołaj niezwykle zadowolony, wrócił pełen wrażeń, zdrowy, z lekka opalony, z nadzieją na kolejną kolonię z Akademią Nauki. Droga z Poznania do Krakowa upłynęła na opowiadaniu przygód i zabaw z kolegami. Było super! – tak mówi.

Dziękuję i pozdrawiam

Anna mama Mikołaja”

„Chcemy Pani serdecznie podziękować za wspaniałe kolonie, w których synek Kajtek uczestniczył. To najwspanialsze kolonie na jakich do tej poty był :). Duże podziękowania dla opiekunów, wykazali się naprawdę mega umiejętnościami i profesjonalizmem. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz nasze dzieci będą spędzać wakacje organizowane przez Panią. 🙂

Pozdrawiamy Serdecznie

Monika i Piotr”

  „Dziękujemy pięknie za organizację i opiekę kolonijną. Pierwszy raz tak się stało, że ani razu nie dzwoniłam do opiekunów, ale to chyba dobrze. Chłopaki zadowolone, zakładają także jechać za rok!

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej drugiej połowy lata!!!

Mama Kajtka”

„Kolonia z Wami to był strzał w dziesiątkę. Liczymy, że przyszłoroczny program będzie równie ciekawy.

Pozdrawiamy

Rodzice Kingi”

„Byliśmy z Wami pierwszy raz ale na pewno nie ostatni, bo Filip wrócił zachwycony 🙂

Pozdrawiam

Sylwia”